Działalność

Firma APPORT Logistyka Sp.z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Realizujemy różnego rodzaju przewozy międzynarodowe towarów:
• przewozy całopojazdowe samochodami o ładowności od 1 t do 24,5 t
• przewozy łączone tzn. kompletowanie ładunku na cały pojazd od 2,3,4 zleceniodawców i dostawę bezpośrednio do magazynów klientów
 przewozy materiałów niebezpiecznych ( umowa ADR )
Zapewniamy szybką, terminową i profesjonalną realizację przyjętych zleceń transportowych. Doświadczony zespół spedytorów, biegle posługujących się językami obcymi, zapewni profesjonalną i kompleksową obsługę powierzonych nam zleceń transportowych Własne oraz wynajmowane przez nas środki transportu zawsze spełniają europejskie normy ekologiczne oraz są odpowiednio wyposażone do przewożenia ładunków : szczelna plandeka, czysta i sucha podłoga , pasy mocujące, narożniki pod pasy , maty antypoślizgowe . Każdy pojazd wykonujący przewozy międzynarodowe posiada licencję uprawniającą do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego oraz wszelkie niezbędne badania techniczne. Przewozy realizujemy zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy. Każdy pojazd posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz jeżeli jest to konieczne posiadamy indywidualne ubezpieczenie typu Cargo.

 

Polityka firmy

terotory

Firma APPORT konsekwentnie realizuje podstawowy cel jakim jest bezpieczny i szybki przewóz powierzonych nam ładunków. Od powstania firmy do dnia dzisiejszego doskonalimy jakość oferowanych usług. Ważnym elementem polityki firmy APPORT jest dbałość o precyzyjne opracowywanie procedur i instrukcji dzięki, którym zapewniamy naszym kontrahentom rzetelną i sprawną obsługę.
Dbając o konsekwentne podnoszenie jakości usług transportowych proponujemy Państwu telefon serwisowy dostępny przez 24 godziny pod, którym możecie Państwo uzyskać wszelkie informacje na temat swojej przesyłki lub złożyć zamówienie. Natomiast system pozycjonowania GPS w pojazdach umożliwia przekazanie szybkiej i precyzyjnej informacji na temat aktualnej pozycji Państwa ładunku.
Firma APPORT kładzie nacisk na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry, która bezpośrednio wpływa na poziom usług i satysfakcję kontrahentów.


 
 

Zakres terytorialny

terotory

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem następujących krajów:
• Francja • Szwajcaria • Włochy Niemcy • Hiszpania • Belgia • Holandia

Specjalizujemy się w przewozach do/z Francji.


 

Tabor samochodowy

terotory

Dysponujemy własnymi ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami typu MEGA ( 100 szt)  o ładowności 24 000kg i wymiarach 13,60m długości, 2,50m szerokości i 3,00 m wysokości oraz naczepami STANDARD (20szt) o ładowności 24 500 kg i wymiarach 13,60m długości, 2,50m szerokości i 2,80m wysokości.
Realizujemy przewozy materiałów niebezpiecznych w oparciu o przepisy ADR.
Wszystkie pojazdy naszej firmy są wyposażone w system pozycjonowania GPS.
Na dzień 1.05.2020 cała flota składa się z pojazdów marki MAN i naczep marki WIELTON, KRONE, KASSBOHRER.
Średnia wieku naszych samochodów nieprzekraczająca 2 lata zapewnia dobry stan techniczny, a co za tym idzie terminowość i jakość dostaw.
Cała nasza flota to pojazdy spełniające normy  EURO 6.
 

Kontrahenci

terotory

Świadczymy usługi transportowe kontrahentom polskim oraz zagranicznym. Na życzenie możemy przedstawić listy referencyjne kilku naszych zleceniodawców.
Kontakt

Jeśli masz pytania
Zapraszamy do kontaktu z nami

Apport Logistyka Sp. z o.o.
Adres biura: Ostrów Kania 25D
05-311 Dębe Wielkie

tel. +48 (22) 380 55 80 do 89
fax: +48 (22) 380 55 90 +48 (22) 489 60 40

e-mail: [email protected]


 

Formularz zapytania

Spółka APPORT Logistyka Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrów Kania 25d /05-311/ Dębe Wielkie chroni Twoje dane osobowe. Zapoznaj się z załączoną treścią klauzuli informacyjnej zawierającą politykę prywatności. Prowadzenie przez Ciebie dalszej korespondencji w formie elektronicznej oznacza świadomą i dobrowolną Twoją zgodę na przetwarzanie uzyskanych w ten sposób danych osobowych przez administratora, którym jest APPORT Logistyka Sp. z. o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrów Kania 25d /05-311/ Dębe Wielkie. Osoba, której dane dotyczą oświadcza, że podane dane są zgodne z prawdą, oraz że zapoznała się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ dotyczącą celu i sposobów przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.