25
Lata na rynku
APPORT Logistyka Sp. z o.o.
Adres biura: Ostrów Kania 25D
05-311 Dębe Wielkie
Tel:
+48(22)3805580

TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

O firmie

W roku 1995 dwaj studenci postanowili założyć i wspólnie prowadzić firmę zajmującą się spedycją międzynarodową.

Pierwsze kroki były bardzo trudne, jak również obfitowały w zabawne sytuacje. Początkowo firma nie miała stałego biura, a właściciele poznawali tajniki i zagadnienia dotyczące transportu międzynarodowego. Po roku nauki branży, wspólnicy postanowili kupić własną ciężarówkę. Wybór padł na wysłużony pojazd z zachodu marki Scania wraz z naczepą. I w ten sposób Andrzej Grodzki i Czarek Oliszewski wyruszyli na podbój Europy, a historia firmy APPORT rozpoczęła się…

250
Pracowników
OSIĄGNIĘCIA
120
ciągników siodłowych
wraz z naczepami

PIERWSZY ROK DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI OPIERAŁ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ.

Pierwszy rok działalności Spółki opierał się tylko i wyłącznie na spedycji międzynarodowej. Po pewnym czasie wspólnicy zdecydowali się tworzyć własny tabor samochodów ciężarowych. Sukcesywnie wzrastała baza klientów i zleceniodawców , a co za tym idzie pewna stabilizacja, możliwość planowania i rozwoju Spółki APPORT. W przeciągu kilku lat Spółka ugruntowała swoją pozycję na rynku przewozów międzynarodowych, dysponując w chwili obecnej 120 ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami typu MEGA i STANDARD przystosowanymi w pełni do przewozów międzynarodowych. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system pozycjonowania GPS.

Czym się zajmujemy
  • Transport

    Zapewniamy szybką, terminową i profesjonalną realizację przyjętych zleceń transportowych. Przewozy realizujemy zgodnie z wymogami konwencji CMR oraz instrukcji zleceniodawcy.

  • Spedycja

    Zajmujemy się drogową spedycją międzynarodową. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

  • Gdzie jeździmy?

    Świadczymy nasze usługi na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem następujących krajów:  Francja, Włochy, Szwajcaria,Hiszpania, Niemcy.

16000
przewozów międzynarodowych rocznie
Plany

W ROKU 2020

Spółka zamierza stawić czoła nowemu wyzwaniu jakim jest prowadzenie działalności w bardzo trudnym okresie pandemii COVID-19 . Kryzys ogólnoświatowy odbije się negatywnie na wielu branżach i zakładamy duży spadek popytu na przewozy krajowe i międzynarodowe. W tej sytuacji sukcesem będzie utrzymanie miejsc pracy i ilości pojazdów – to jest cel Spółki na rok 2020.

Kontakt

Jeśli masz pytania
Zapraszamy do kontaktu z nami

Apport Logistyka Sp. z o.o.
Adres biura: Ostrów Kania 25D
05-311 Dębe Wielkie

tel. +48 (22) 380 55 80 do 89
fax: +48 (22) 380 55 90 +48 (22) 489 60 40

e-mail: [email protected]


 

Formularz zapytania

Spółka APPORT Logistyka Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrów Kania 25d /05-311/ Dębe Wielkie chroni Twoje dane osobowe. Zapoznaj się z załączoną treścią klauzuli informacyjnej zawierającą politykę prywatności. Prowadzenie przez Ciebie dalszej korespondencji w formie elektronicznej oznacza świadomą i dobrowolną Twoją zgodę na przetwarzanie uzyskanych w ten sposób danych osobowych przez administratora, którym jest APPORT Logistyka Sp. z. o.o. z siedzibą w miejscowości Ostrów Kania 25d /05-311/ Dębe Wielkie. Osoba, której dane dotyczą oświadcza, że podane dane są zgodne z prawdą, oraz że zapoznała się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ dotyczącą celu i sposobów przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.